fbpx

Często zadawane pytania (FAQ)

Znajdziesz tutaj odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Jako List do siebie. – staramy się Wam jak najbardziej ułatwić proces i zrozumienie. Będziemy stale rozwijali tą sekcje dodając nowe odpowiedzi i odpowiednio je grupując.

Obecnie w naszym systemie pytania są dostępne w języku Polskim, ale odpowiedzi można pisać w dowolnym języku. Spotkanie indywidualne można jak najbardziej przeprowadzić w języku angielskim.

Jak najbardziej – zarówno nasza platforma do wypełnienia, jak i potem sama przesyłka listu możliwa jest na cały świat!

Korzystamy z bezpiecznego operatora płątności – Przelewy24, który oferuje najpopularniejsze formy. Zaczynając od przelewu bankowego tradycyjnego, przez szybkie przelewy bankowe oraz BLIK. Pracujemy też nad uruchomieniem płatności przez PayPal.

Nie ma problemu, wystawiamy faktury VAT na prośbę przy zakupie. Nie zapomnij tylko wpisać dobrych danych do faktury. A nawet jeśli, to pisz śmiało na info@listdosiebie.pl i naprawimy 🙂

Nie ma żadnego problemu, prosimy o kontakt na e-mail info@listdosiebie.pl i załatwimy sprawę.

Jak najbardziej, możesz zakupić i podarować w formie cyfrowej (jako ładny załącznik .pdf) lub wybrać opcję z opakowaniem fizycznym w postaci pięknego listu. Sprawdź sekcję „List na prezent” w naszej platformie sprzedażowej.

Ze swojego doświadczenia wiemy że „List do siebie” działa najlepiej, gdy jest mało spodziewany. W zależności od sfery życia, może to być czas 1 – 3 miesięcy, a w międzyczasie zadbamy o komunikacje przez e-mail.

Przewiń na górę
List do siebie .