fbpx

Kim jest Jordan B. Peterson?

Jordan Bernt Peterson to psycholog kliniczny i wykładowca na prestiżowym Uniwersytecie w Toronto.

Na co dzień pomaga swoim klientom w radzeniu sobie z depresją, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi, lękami i schizofrenią.

Był również doradcą w największych kanadyjskich firmach prawniczych i wiele razy prowadził wykłady w Ameryce Północnej i Europie.

Pracując jako profesor na Uniwersytecie Harvard został nominowany do prestiżowej nagrody Levinson Teaching Prize, a przez studentów Uniwersytetu Toronto uważany był za jednego z trzech wykładowców, którzy naprawdę potrafią odmienić życie.

Do marca 2021 roku kanał YouTube profesora, na którym można znaleźć setki nagrań i wykładów posiadał 3,5 mln subskrybentów i 210 mln wyświetleń.

Wraz ze swoimi studentami i współpracownikami dr Peterson opublikował ponad sto prac naukowych, a jego książka „12 Życiowych Zasad: Antidotum na Chaos” sprzedała się w ponad 4 milionach egzemplarzy na całym świecie. Jej kontynuacja, „Poza Porządek: Kolejne 12 Życiowych Zasad”, została wydana 2 marca 2021 roku.

Jordan Peterson wpisy i tłumaczenia wykładów

Wpisy oraz tłumaczenia wykładów popularnego kanadyjskiego psychologa klinicznego Jordana B Petersona twórcy książek „12 zasad życia” i „Poza porządek”

Miziel
Nazywam się Oskar. Nie jestem trenerem motywacyjnym, nie jestem coach’em, nie jestem psychologiem. Znacznie lepiej od opowiadania historii, wychodzi mi ich słuchanie. Słucham ludzi, dopytuje, staram się ich zrozumieć, nie oceniam, dzielę się swoimi przemyśleniami, pomagam uporządkować myśli i znaleźć rozwiązanie.
Dołącz do naszego newslettera!

Za darmo będziemy Ci podsyłali informację o nowościach na naszym blogu

Przewiń na górę
List do siebie .